![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16281023
*
nr 1628 1023
Oljemålning
Edward. O. Bowley. Signerad, "A lane near Witton". Olja på duk, 62x75 cm, yttermått inklusive ram: 78x91 cm
Utrop:
2.000 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 09:36:22)
Uppdatera
Visning
fredag 14/6, lördag 15/6, söndag 16/6 och måndag 17/6
Auktionen
avslutas:
måndag 17 juni kl 20:36:31
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bowley edward olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:44
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:53
-
2147 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:37
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:11
-
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:23
*
Oljemålning
nr 1628 1023
Oljemålning
Edward. O. Bowley. Signerad, "A lane near Witton". Olja på duk, 62x75 cm, yttermått inklusive ram: 78x91 cm
Utrop: | 2.000 kr |
---|---|
Bevakningspris: |
ÄR EJ UPPNÅTT |
Aktuellt bud: | Inga bud (per 09:36:22) Uppdatera |
Visning |
fredag 14/6, lördag 15/6, söndag 16/6 och måndag 17/6 |
Auktionen avslutas: |
måndag 17 juni kl 20:36:31 |
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bowley edward olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:44 -
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:53 -
2147 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:37
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:55 -
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:11 -
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:23